İzmir’de nerede kahvaltı edilir?

izmir kahvalti mekanlari 300x171 İzmirde nerede kahvaltı edilir?
Ege Bölgesi’nin incisi İzmir, bir sahil şehri olması sebebi ile çok fazla kahvaltı seçeneğine sahiptir. İzmir’de özellikle haftasonları keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz. İzmir’de kahvaltı yapılabilecek yerler özellikle İnciraltı Sahil, Kordon Boyu, Mavişehir, Alsancak, İnciraltı Bahçerarası’dır.

Şimdi bu kahvaltı mekanlarını tek tek inceleyelim:

Alsancak Kordon Boyu : Kordon boyunca bulunan cafe/barlar her sabah kahvaltı imkanları vermektedir. Kordon Boyu’nda kahvaltı edebileceğiniz fiyat/performans bakımından uygun yer sayısı ise sınırlıdır. Sunset, Manje, Sebo kahvaltı edebileceğiniz güzel mekanlarımızdandır.
alsancak kordonboyu kahvalti mekanlari 300x255 İzmirde nerede kahvaltı edilir?

İnciraltı Sahil: Üçkuyular iskesinden sadece üç dakika uzaklıkta bulunan İnciraltı Sahilinde kahvaltı yapabileceğiniz bir çok kafe bulunmaktadır. Bu kafelerden en güzelleri ise  Turkuz tesisleri, Hacı’nın Yeri, Cafe Loja’dır.
inciralti sahil kahvalti mekanlari 300x180 İzmirde nerede kahvaltı edilir?

İnciraltı Bahçelerarası : Balçova halkının çok yoğun olduğu yerlerden biride İnciraltı Bahçelerarası’dır. Burada inanılmaz lezzetli köy kahvaltıları yapabilir, sessizliği ve huzurun tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıca buradaki kafelerin fiyatlarıda oldukça uygun. Ekonomik kahvaltı ucuz kahvaltı seçenekleri bir hayli fazla.
inciralti bahcelerarasi kahvalti mekanlari 300x214 İzmirde nerede kahvaltı edilir?

Mavişehir – Karşıyaka : Mavişehir sahil üzerinde çok fazla kahvaltı mekanı bulunmuyor. Ancak cadde üzerinden bir kaç sokak içeri girdiğinizde kahvaltı mekanlarına rastlayabilirsiniz.
mavisehir karsiyaka kahvalti mekanlari 300x174 İzmirde nerede kahvaltı edilir?

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir